1 2 3c

Totale besoekerstal

Artikels vertoon Trefslae
9196681

Besoekers aanlyn

Ons het 198 gaste en geen lede aanlyn

 

  Videos en Toesprake

St Helena projek 200

Teken aan

Media

MNR RONALD SØRENSEN VAN LR FAKSIEVOORSITTER NA PVV SENATOR

Ronald Sørensen, raadslid van Leefbaar Rotterdam en Statenlid in de provincie Zuid-Holland.   Foto Bas CzerwinskiIn juni zal LEEFBAAR ROTTERDAM fractie voorzitter meneer Ronald Sørensen na jaren in de Rotterdamse gemeenteraad gezeten te hebben zijn plek verruilen voor een zetel in de Eerste Kamer waar hij als senator de Partij voor de Vrijheid van meneer Geert Wilders zal gaan versterken. "Ik heb mijzelf een jaar geleden reeds aangeboden bij meneer Wilders en deze heeft daarin toegestemd"  Het raadslid  weet niet of hij Buitenlandse Zaken gaat doen "maar Ik zal zeker op Zimbabwe wijzen en vertellen dat die ramp zich dreigt te herhalen". Meneer Sørensen een geboren en getogen Rotterdammer met Noorse voorouders(n.s lees asb by http://www.5eeuwenmigratie.nl/term/Ronald%20S%C3%B8rensen#29-inhetkort) verteld dat zijn moeder drie broers had te weten: Arie,Klaas en Kees Ridderhof die tussen 1940-1950 naar Zuid Afrika  geëmigreerd zijn en wiens nazaten thans in Johannesburg wonen. "Ik heb daar dus nog meerdere neven en nichten".

Het is zeer interessant om te vernemen hoe het nu bijna scheidend raadslid bij LEEFBAAR ROTTERDAM is terechtgekomen: "Ik ben WAO 'er geweest  ten gevolge van een hersenbloeding en in die tijd ging ik als vrijwilliger werken bij de pas opgerichte partij Leefbaar Nederland om het proces van nieuwe partijvorming van binnenuit als historicus te bestuderen. (n.s die WAO is die Wet Arbeids Ongeschiktheid wat bedoel is om mense wat nie meer  kan werk te ondersteun)
Mijn vrouw Nel en ik hebben vervolgens eind 2001 LEEFBAAR ROTTERDAM opgericht teneinde de naam 'Leefbaar' uit extreem-rechtse handen te houden. Dat was namelijk de intentie van het lid Manuel Kneepkens van de Rotterdamse Stadspartij toen hij de naam 'Leefbaar' op 'de markt' gooide".

De voormalige docent die ,voordat hij LEEFBAAR ROTTERDAM oprichtte geschiedenis doceerde op een middelbare school werd en wordt ook nu nog steeds door tegenstanders verweten dat hij 'rascistisch ' zou zijn. We vragen meneer Sørensen waarop men deze aantijgingen baseert:
 "Dit zijn smerige onwaarheden. Een journalist vroeg mijn leerlingen hoe het was om les te krijgen van een racist en die hebben hem
bijna gemolesteerd. In de gemeenteraad en de deelgemeenteraden hebben vele van mijn ex- leerlingen gezeten. Thans zetelen nog twee van hen in de
gemeenteraad en enkelen in de deelraden. Ze hebben nimmer geklaagd en zouden dat als PvdA 'ers zijnde zeker gedaan hebben als er ook maar één
fractie waar zou zijn van die (islamitische) leugens.(n.s baie leerlinge wat les gehad het van mnr Sørensen is lid van die sosialistiese Party van die Arbeid en hulle sou seker hun beklag het gedoen as hy werkelik 'n rassis was)

Waarom geloofd  u als LEEFBAAR ROTTERDAM raadslid maar ook als toekomstig PVV  senator niet in die veelkleurige regenboognatie waarin iedereen ( volgens links) heel gelukkig samen kan leven?
Bent u van mening dat dat model van deze mulitculturele samenleving nergens kan werken?
"Ik geloof er niet in omdat ik het als docent 20 jaar geprobeerd heb. Een deel van de moslims wil zich niet aanpassen en zien samenwerken juist als zwaktebod waarvan gebruik gemaakt dient te worden!!. Daardoor is het multiculturalisme in de praktijk verworden tot buigen voor de islam. Moslims hebben bovendien een kleurtje dus is kritiek op de islam al bij voorbaat 'discriminatie'. Links neemt deze terminologie uit electorale overwegingen maar al te graag over".(n.s. die raadslid bedoel Groen Links,Party vir die Arbeid en Demokrate '66 wat die Moslems nodig het as daar verkiesings is. As daar nie Moslems was nie het daardie drie partye maar min setels))

Wat vind u van pastoors en dominees die denken een dialoog met de islam aan te kunnen gaan door zelfs het houden van gezamenlijke diensten. "Zij die de dialoog met de islamieten aan denken te kunnen gaan zijn naief. De profeet Isa is ondergeschikt aan een oorlogszuchtige antisemiet die denkt dat God doodslag en genocide goedkeurt! Ze moeten de Koran eens lezen om zich te realiseren dat een dialoog met degenen die dat als Gods wil zien paarlen voor de zwijnen is".(n.s in die Islamideologie noem die Moslems Jesus Isa en Hy is slegs 'n profeet)

U zei ons al dat u familie in Zuid Afrika hebt wonen. Weet u van de plaasmoorde en wat moet er volgens u gebeuren om het huidige regime er van te doordringen dat zulks ontoelaatbaar is? "Ja ik weet van de plaasmoorde door onder andere bezoeken aan Zuid Afrika en uiteraard via de kranten. Naar mijn mening moet er onverminderd internationale druk op de regering Zuma gehouden worden en dient er verwezen te worden naar de universele rechten van de mens!" Over Julius Malema is het raadslid ook zeer duidelijk: "Hij moet onmiddelijk uit zijn functie als jeugdleider geplaatst worden en terecht staan voor genocide.


Als laatste vragen we meneer Sørensen hoe hij terug kijkt op zijn tijd als docent en aansluitend bij LEEFBAAR ROTTERDAM. "Ik kijk met gemengde gevoelens terug op die tijd en ik zal ook uitleggen waarom. Toen wij onze opwachting maakten hebben wij de reeks van regentenbesturen die Rotterdam jarenlang 'bestuurden' doorbroken en laten zien dat wij het beter konden. Daarna begonnen echter de leugens en beschuldigingen over discriminatie en dat is wel even wennen als voormalig docent op een 'zwarte' school(n.s 'n swarte skool wil sê op daardie is omtrent 98 persent van niet-Nederlandse afkoms)
Ik werd van deze feiten beschuldigd door mensen die notabene hun kinderen bewust naar een blanke school stuurden. Ik heb een brede rug maar voor mijn kinderen was dit erg vervelend". Verder zegt de aankomende senator zeer teleurgesteld te zijn in dié politieke partijen die door hun deelname aan het nieuwe College de verkiezingsfraude- uniek in de Nederlandse geschiedenis-  niet sanctioneerde. "Pim die zich kort nadat mijn vrouw en ik de partij hadden opgericht, middels een advertentie in de krant bij ons aanmeldde kreeg nog meer te over zich heen.  Louter hoon viel hem ten deel en hij werd uitgescholden voor onder andere 'kale neet' en 'rat van fortuyn' (n.s die raadslede wat hom teenstaan het spot met hom omdat hulle mnr Fortuyn as bedreiging het gesien vir hul wat jarelank Rotterdam 'bestuur' het)

Samenvattend kunnen we vaststellen dat de aankomend PVV senator vanaf zijn aantreden in de Rotterdamse raad tót heden er alles aan gedaan heeft om de erfenis van jarenlang links wanbestuur te doen vervagen door  telkens weer opnieuw op te komen voor de Rotterdamse burger. We wensen meneer Sørensen héél veel succes als Eerste Kamerlid wanneer hij op de zelfde wijze niet Rotterdam maar geheel Nederland mag vertegenwoordigen en in de eerste plaats op mag komen voor de Nederlandse normen en waarden.

 s1

 d1

 sw1

 v1

Haat Spraak  

 

Volkstem Vorige Uitgawes Advertensie